ES parama


Vš.Į. „Domus Pacis“
Pranciškonų svečių namų Kaune „Domus pacis“ internetinis puslapis PDF Spausdinti El. paštas
www.domuspacis.lt
 
Kauno tikintiesiems – tvarkoma Šv. Jurgio kankinio bažnyčia [2011 12 19] PDF Spausdinti El. paštas

Po Nepriklausomybės atgavimo savo veiklą Lietuvoje atnaujinę pranciškonų vienuoliai ėmėsi ir kažkada jiems priklausiusių ir sugrįžusių šventovių atkūrimo. Dabar tikintieji galės džiaugtis ir pradėta tvarkyti Kauno Bernardinų vienuolyno Šv. Jurgio kankinio bažnyčia.

Skaityti daugiau...
 
Kvietimas į labdaringą renginį, skirtą Kauno bernardinų vienuolyno ir Šv. Jurgio kankinio bažnyčios restauravimo darbams paremti [2011 11 27] PDF Spausdinti El. paštas
Skaityti daugiau...
 
Brolių pranciškonų lūpomis – apie atgimstančią Šv. Jurgio bažnyčią Kaune [2011 09 22] PDF Spausdinti El. paštas

Dar kai geltonsnapis studentas pirmą kartą žengiau į Kauno „Santaką“, išvydęs Šv. Jurgio Kankinio bažnyčią niekaip negalėjau atplėšti žvilgsnio nuo įstabių kontraforsų, dailių gotikinių linijų. Sunkiai tilpo galvoje, kad tokio grožio pastatas stovi niekam nereikalingas. Dabar, kai miestelėnai iš naujo atranda ir įsimyli šią bažnyčią, siūlome ir mieliems „Bernardinų“ skaitytojams drauge pasižvalgyti po jos vidų. Apie ten vykdomus darbus ir tiesiog apie gyvenimą kalbėjomės su čia gyvenančiais broliais pranciškonais Kauno brolijos gvardijonu (vadovu) br. Severinu Holocheriu ir br. Linu Voročinskiu.

Skaityti daugiau...
 
» VŠĮ „Pranciškonų namai“