Naujienos
Ilgojo maršruto ekskursija pavieniams asmenims PDF Spausdinti El. paštas

Pavienius turistus, kurie negali sudaryti atskiros grupės, kviečiame jungtis į ekskursijas pavieniams asmenims. 2016 m. ilgojo maršruto ekskursijos pavieniams asmenims yra numatytos šeštadieniais (14 val.):

Sausio 9 d.
Sausio 23 d.
Vasario 13 d.
Vasario 27 d.
Kovo 12 d.
Kovo 19 d.
Balandžio 9 d.
Balandžio 23 d.
Gegužės 7 d.
Gegužės 21 d.
Birželio 4 d.
Birželio 18 d.
Liepos 2 d.
Liepos 16 d.
Rugpjūčio 13 d. 
Rugpjūčio 27 d.
Rugsėjo 10 d.
Rugsėjo 24 d.
Spalio 15 d.
Spalio 22 d.
Lapkričio 12 d.
Lapkričio 26 d.
Gruodžio 10 d.
Gruodžio 17 d. 

Ekskursijos dalyviams yra būtina išankstinė registracija telefonu 8 682 40216 arba el.paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai
Dalyvių skaičius ribotas! Maloniai kviečiame apsilankyti!

 
Ekskursija-dovana PDF Spausdinti El. paštas
NAUJIENA! Įvairiomis progomis mylimiems žmonėms yra galimybė padovanoti kuponą “EKSKURSIJA-DOVANA”, su kuriuo dovanos gavėjo grupė gali apsilankyti Bernardinų ansamblyje jai patogiu metu. Dėl išsamesnės informacijos teirautis telefonu arba el. paštu.
 
Mažesnieji broliai kviečia PDF Spausdinti El. paštas

Mažesnieji broliai (pranciškonai bernardinai) vilniečius ir miesto svečius kviečia užsukti į Vilniaus Šv.Pranciškaus Asyžiečio (Bernardinų) bažnyčią, pavaikščioti po vienuolyno ansamblį, kuriame naujai atsivėrė įspūdingos erdvės.

Apsilankymas vieninteliame Vilniaus senamiestyje geriausiai išlikusiame gotikos kampelyje – Bernardinų ansamblyje – tikimės, paliks neišdildomą prisiminimą. Ekskursijos metu ne tik sužinosite nuo XV a. vid. prasidėjusią Bernardinų istoriją, bet ir turėsite progą išvysti atnaujintas senojo ansamblio erdves bei pajusti iki dabar išlikusią tų laikų dvasią. Pavaikščiosite senojo vienuolyno koridoriais, nusileisite į bažnyčios požemius ir gynybinių bokštelių sraigtiniais laiptais pakilsite į palėpę. O ten išvysite, drįstame sakyti, įspūdingiausią Vilniaus senamiesčio bažnyčių bokštų ir stogelių panoramą!

Maloniai kviečiame apsilankyti!

 


» VŠĮ „Pranciškonų namai“