ES parama


Naujienos
Naktinė ekskursija PDF Spausdinti El. paštas

Rugsėjo 24 d. "Kultūros naktis" Bernardinuose!


Rugsėjo 24 d, penktadienį, "Kultūros nakties" metu vyks ekskursija po Bernardinų istorinį architektūrinį ansamblį. Ekskursijos pradžia - 21 val. Maksimalus ekskursantų skaičius - 20 žmonių.

Registruotis į ekskursiją galite skambindami gidui Alvydui (+370682 40216) arba el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai  

Ekskursija vyks laikantis visų pandemijos metu nustatytų saugumo reikalavimų: išlaikant saugų atstumą vienam nuo kito, būtinai dėvint apsaugines veido kaukes arba skydelius (prašome juos turėti!).

Būsime dėkingi už auką Bernardinų istorinio architektūrinio ansamblio išlaikymui.

 

 

 
Mažesnieji broliai kviečia PDF Spausdinti El. paštas

Mažesnieji broliai (pranciškonai bernardinai) vilniečius ir miesto svečius kviečia užsukti į Vilniaus Šv.Pranciškaus Asyžiečio (Bernardinų) bažnyčią, pavaikščioti po vienuolyno ansamblį, kuriame naujai atsivėrė įspūdingos erdvės.

Apsilankymas vieninteliame Vilniaus senamiestyje geriausiai išlikusiame gotikos kampelyje – Bernardinų ansamblyje – tikimės, paliks neišdildomą prisiminimą. Ekskursijos metu ne tik sužinosite nuo XV a. vid. prasidėjusią Bernardinų istoriją, bet ir turėsite progą išvysti atnaujintas senojo ansamblio erdves bei pajusti iki dabar išlikusią tų laikų dvasią. Pavaikščiosite senojo vienuolyno koridoriais, nusileisite į bažnyčios požemius ir gynybinių bokštelių sraigtiniais laiptais pakilsite į palėpę. O ten išvysite, drįstame sakyti, įspūdingiausią Vilniaus senamiesčio bažnyčių bokštų ir stogelių panoramą!

Maloniai kviečiame apsilankyti!

 


» VŠĮ „Pranciškonų namai“